شیک ترین استایل های زمستانی با رنگ کرم برای خانم های خوش استایل

انتشار 14 دی 1401
مطالعه 8 دقیقه

طوطیا: رنگ کرمی، یکی از رنگ های خنثی و پرطرفداری است که هم با رنگ های شاد و روشن بهاره ترکیبات خوبی می‌سازد و هم در قالب‌ پالتوهای خزدار و تدی‌ها، در فصل زمستان کاربرد پیدا می‌کند. اگر رنگ پوست شما در طیف گندمی تا تیره قرار می‌گیرد، این مقاله مخصوص شماست. در این مقاله به معرفی استایل های زمستانی کرم رنگ خواهیم پرداخت.

شیک ترین استایل های زمستانی با رنگ کرم برای خانم های خوش استایل

یکی از نکات مهم در هنگام ست کردن رنگ لباس ها، دقت به ترکیب رنگ های روشن و تیره است. بهترین ست با رنگ کرم، رنگ های هم خانواده خودش است. مانند رنگ شیری، سفید، قهوه ای و صورتی پنککی. رنگ کرم با توجه به تیره و یا روشن بودن آن از سه رنگ زرد، قرمز و آبی تشکیل شده است.

استایل های زیبا با رنگ کرم

رنگ کرم از رنگ های سرد و خنثی محسوب می شود. این رنگ با رنگ پوست های گرم هم خوانی بیشتری دارد. برای تشخیص رنگ پوستتان می توانید با نگاه کردن به رگ دستتان تشخیص دهید که آیا پوستتان جزو رنگ های سرد است یا گرم. رگ سبز نشان دهنده پوست گرم و رگ مایل به آبی نشان دهنده رنگ پوست سرد است.

رنگ کرم با پوست های گرم مناسب تر است اما با ترکیب یک رنگ گرم به راحتی می توانید یک تعادل بین رنگ ها برقرار کنید.

پالتو زنانه کرم

رنگ آبی و قرمز هم جزو رنگ هایی هستند که با رنگ کرم مکمل یکدیگر می شوند. بهترین ست با رنگ کرم استفاده از رنگ های خنثی است که با انواع رنگ های مشکی، سفید، قهوه ای و خاکستری به راحتی می توانید یک ست شیک و زیبا را داشته باشید.

ست رنگ کرم با رنگ سفید

اگر به دنبال یک استایل شیک ومینیمال هستید، بهترین انتخاب برای ست کردن با رنگ کرم، رنگ سفید ویا شیری است. برای شیک تر بودن کیف و کفش خود را از رنگ های قهوه ای و یا شیری انتخاب کنید.

ست کرم با رنگ صورتی

یکی از شیک ترین و زیباترین ست ها ترکیب رنگ کرم با رنگ صورتی است. رنگ صورتی که در ست استفاده می کنید از یک صورتی خیلی روشن، مانند رنگ صورتی پنککی که یک صورتی زیبا و شیک است انتخاب کنید تا یک استایل خاص و زیبا داشته باشید.

ست کرم با رنگ قهوه ای

ترکیب رنگ قهوه ای با رنگ کرم از محبوب ترین ترکیب ها است. ترکیب رنگ کرم با رنگ قهوه ای و مشکی ترکیب زیبایی است که به راحتی می توانید با این ترکیب رنگ یک استایل زیبا و شیک داشته باشید.

ست کرم با رنگ قهوه ای

ست رنگ کرم با جین

رنگ آبی از رنگ های مکمل رنگ کرم است. ترکیب رنگ آبی با کرم یک استایل شاد و جوان از شما می سازد. برای مثال ترکیب یک مانتو کرم با یک جلوار جین آبی و یک زیره سفید از شیک ترین استایل ها خواهد بود.

ست رنگ کرم با قرمز

ازشیک ترین ست ها ترکیب رنگ کرم با رنگ قرمز است. ترکیب رنگ کرم با قرمز یک ترکیب متعادل از رنگ های سرد و گرم به شما می دهد ویک استایل شیک و جذاب از شما می سازد.

ست رنگ کرم با رنگ سبز

ترکیب رنگ کرم با رنگ سبز جزو ست های خاص و زیبا است. برای ترکیب این دو رنگ دقت کنید که رنگ سبزی که استفاده می کنید تیره باشد؛ استفاده رنگ سبز روشن در ترکیب کرم؛ ست جالبی نخواهد بود.

ست رنگ کرم با رنگ سورمه ای

بهترین ست با رنگ کرم ترکیب رنگ سورمه ای است. از این ترکیب زیبا بیشتر برای پوشاک آقایان استفاده می شود.

ست رنگ کرم با رنگ سورمه ای

ایده های تیپ پاییزی دخترانه

تیپ پاییزی دخترانه به رنگ کرم بسیار جذاب و زیبا است و می تواند استایل شما را کاملا دگرگون کند. استفاده از طیف رنگی سیر و روشن رنگ کرم به شدت در این فصل توصیه می شود. رنگ کرم را می توانید با شیری، صورتی، قهوه ای ست کنید زیرا این رنگ ها به گونه ای مکمل یکدیگر محسوب می شوند. رنگ آبی روشن و یا آبی تیره هم با کرم بسیار فریبنده و جذاب است.

ترکیب کردن رنگ را فراموش نکنید

اگر شما جزو افرادی هستید که معمولا از دو رنگ برای ست کردن استایل تان بهره می برید بهتر است رنگ سرد را با رنگ گرم ست کنید و این تضاد باعث ایجاد جذابیت در استایل شما می شود. اما استفاده از سه نوع رنگ در استایل کمی جذاب تر و حرفه ای تر است، می توانید سه رنگ خنثی، یا سه رنگ اصلی و یا دو رنگ روشن و یک رنگ اصلی یا برعکس را با هم ست کنید و قطعا ظاهر جذاب و زیبایی خواهید داشت.اگر بلوز یا پلیوری به رنگ کرم می پوشید باید شلوارتان را به رنگ مشکی یا زرد انتخاب کنید. در استفاده از سه رنگ دو رنگ روشن زرد و کرم را می توانید با یک رنگ اصلی مثل مشکی یا قهوه ای ست کنید.

لباس کرم با شلوار جین آبی

بهترین نوع ست با لباس کرم رنگ، شلوار جین می باشد که بسیار فراگیر است و اکثر افراد این تیپ را می پسندند. اگر شلوارتان به رنگ کرم است می توانید پلیور و یا بلوزی آبی انتخاب کنید که استایل شما را شیک نشان می دهد.

پالتو کرم با شلوار جین آبی

سویشرت کرم را با کفش مشکی و قهوه ای ست کنید

ست کردن لباس پاییزی و زمستانی با بوت و کتانی و یا پوتین هم گزینه ی خوبی است و استایل تازه ای را خلق خواهید کرد. استفاده از لباس کرم با کفش مشکی و قهوه ای و همچنین کلاه و یا شال و روسری به این رنگ ها باعث می شود استایل شما جذاب تر دیده شود.

لباس کرم را با شلوار مشکی و قهوه‌ای بپوشید

ست کردن لباس کرم رنگ با شلوار مشکی و قهوه ای هم بسیار زیبا است و شما می توانید از شلوار زرشکی هم برای ست کردن استفاده کنید. کلا کرم رنگی هست که با اکثر رنگ ها ست خوبی را خلق می کند و می تواند استایل شما را روح و جلای خاصی ببخشد. کت کرم رنگ و یا یک ژاکت بافت کرم را می توانید با شلوار کتان مشکی و یا قهوه ای به راحتی ست کنید.

پالتو کرم با بوت مشکی

شلوار کتان کرم و کفش سورمه‌ای

استفاده از رنگ سرمه ای در کنار رنگ کرم یا بژ نسکافه ای استایل پاییزی شما را خاص تر و جذاب تر نشان می دهد. می توانید از شلوار سرمه ای و یا کفش به این رنگ استفاده کنید و حتی استفاده از اکسسوری هایی به رنگ پلنگی هم جذاب است و می توانید کرم را با کفش پلنگی و یا کلاه پلنگی ست کنید.

استایل مونوکروم یا مینیمال

استایل مینیمال پرطرفدارترین تیپ پاییزی دخترانه است و اکثر دختران جوان این استایل را می پسندند. می توانید کرم را با شیری و یا سفید و طیف سیر تا روش کرم ست کنید و استایلی مینیمال و مونوکروم داشته باشید که قطعا چشم ها را خیره خواهید کرد. یک بلوز و یا کت کرم را می توانید با کفش و کیف شیری ست کنید و از یک شلوار کرم تیره رنگ هم استفاده کنید که قطعا جذاب خواهد شد.

شلوار کرم با هودی صورتی

یکی از استایل های ترند پاییز استفاده از انواع هودی ها می باشد. با یک شلوار کرم می توانید هودی صورتی رنگ بپوشید و استایلی دخترانه و ملوس داشته باشید. صورتی کم رنگ بهترین رنگ برای ست شدن با کرم است و زیبایی بی نظیری دارد.

پالتوی کرم نسکافه‌ای، یک انتخاب شیک

پالتوی کرم را می توانید با شلوار چهارخانه کرم و یا یک بلوز چهارخانه به راحتی ست کنید. استفاده از لباس چهارخانه یک ایده جذاب برای پاییز است و قطعا استایل شما را متفاوت نشان می دهد. استفاده از دامن چهارخانه هم بسیار ترند است و یکی از مدل های جذاب و شیکی است که خانم ها در فصل پاییز به آن روی می آورند.

شکت چهارخانه

استفاده از شال مناسب با رنگ کرم

تقریبا تمام خانم ها لااقل یک مانتو کرم رنگ در داخل کمد لباس خود دارند. با مانتو رنگ کرم تقریبا از تمام رنگ ها برای شال و روسری خود می توانید استفاده کنید اما انتخاب بهتر آن است که بدانید رنگ پوستتان یک رنگ گرم است یا سرد.
برای پوست های سرد از شال هایی با رنگ قرمز و یا آبی استفاده کنید تا تعادل بین رنگ گرم و سرد برقرار شود.

ترکیب کرم با شال قهوه ای

یکی از بهترین ست ها ترکیب مانتو کرم با شال قهوه ای است. این ترکیب رنگ برای خانم هایی با رنگ مو روشن یک ترکیب زیبا و عالی خواهد بود.

پالتو کرم با شال مشکی

ترکیب رنگ کرم با شال سبز

ست مانتو کرم با یک شال سبز تیره و شلوار مشکی یک ترکیب شیک و جذاب خواهد بود.

ترکیب رنگ کرم با شال زرشکی

این ترکیب مخصوص خانم های شیک پوش و با سلیقه است. مانتو کرم با شال زرشکی و یا قرمز یک ترکیب رنگ گرم است و باعث ایجاد تعادل در رنگ کرم می شود. در صورتی که بیشتر ست خود را از رنگ کرم انتخاب کرده اید، با انتخاب یک کیف یا شال زرشکی یک درخشندگی زیبا و خاص به استایل تان بدهید.

رنگ کرم با شال مشکی

همانطور که می دانید رنگ مشکی، رنگی است که با تمام رنگ ها به راحتی ست می شود. از رنگ مشکی در روزهای بی حوصلگی و زمانی که وقت زیادی برای ست کردن نداریم استفاده می کنیم. ترکیب مانتوی کرم رنگ با یک شال مشکی یک استایل کژوال از شما خواهد ساخت.

رنگ کرم با شال آبی

ترکیب مانتو کرم با شال آبی روشن از بهترین اتنخاب ها است. استفاده از شال آبی در رنگ کرم باعث جلوه بیشتر رنگ کرم می شود و استایل شما را به یک استایل خاص و جذاب تبدیل میکند. رنگ کرم و آبی برای افرادی با رنگ پوست سرد یک انتخاب خوب خواهد بود.
رنگ کرم در استایل های زمستانه یک انتخاب عالی است. برای مثال در ست های لایه لایه استفاده از رنگ کرم کاربرد زیادی دارد. مثلا رنگ اصلی (پالتو)خودتان را کرم انتخاب کنید و با یک شلوار مخمل قهوه ای رنگ و یک کیف چرم ست کنید.
رنگ کرم در پاییز و زمستان با طرح های چهارخونه یک ترکیب زیبا و عالی خواهد بود.

پالتو کرم با شال آبی

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری