دانلود بازی Idle Taxi Tycoon برای اندروید و IOS

انتشار 22 اردیبهشت 1402
مطالعه 2 دقیقه

طوطیا: ‏‏به Idle Taxi Tycoon خوش آمدید! آیا آماده هستید تا بخشی از بهترین خدمه تاکسی شهر باشید؟ ما امیدواریم که شما باشید، ایستگاه تاکسی منتظر شماست! این بازی شبیه ساز تاکسی به شما این شانس را می دهد که تبدیل به یک سرمایه دار تاکسی بیکار شوید. برای آشنایی با این بازی همراه ما باشید.

دانلود بازی Idle Taxi Tycoon برای اندروید و IOS

معرفی بازی Idle Taxi Tycoon

‏بر خلاف سایر بازی‌های ضربه‌ای و شبیه‌ساز، از ثروت خود استفاده کنید. ضربه بزنید و تاکسی های خود را بهبود بخشید، حتی زمانی که آفلاین هستید درآمد کسب کنید. برگردید و مستقیماً به این بازی ماشین تاکسی بپرید!‏آیا آنچه را که برای تبدیل شدن به یک تاکسی بیکار ثروتمند لازم است دارید؟ شروع به ضربه زدن کنید و درآمد بیشتری کسب کنید، همچنین به صورت آفلاین بازی کنید! برای تبدیل شدن به یک سرمایه دار میلیونر و ثروتمند شدن کافی است آشپزخانه، اتاق تماس اضطراری و اتاق تفریح ​​را ارتقا دهید، از این بازی بیکار حداکثر بهره را ببرید!

بازی Idle Taxi Tycoon

داستان بازی Idle Taxi Tycoon

‏این شبیه ساز بازی بیکار فقط برای ضربه زدن نیست، شما باید یک استراتژی خوب برای ثروتمند شدن، خرید تاکسی های بیشتر و مدیریت مشاغل از مسافران ایجاد کنید. حمل و نقل مردم در سراسر شهر: هتل، بیمارستان، دبیرستان، دانشگاه، زندان یا فرودگاه - تاکسی در همه جا مورد نیاز است!

‏اگر عاشق بازی های سرمایه دار هستید و رویای مدیریت خدمه ای از رانندگان را دارید، پس این زمان شروع بازی Idle Taxi Tycoon است! هنگامی که ثروتمند شدید، می توانید امپراتوری خود را در سراسر شهر گسترش دهید و مردم را از همه جا منتقل کنید! در دیگر بازی‌های تاکسی، حتی نمی‌توانید کابین‌ها را ارتقا دهید یا HQ خود را گسترش دهید، اما در این بازی کلیکی، می‌توانید تبدیل به یک سرمایه‌دار بیکار شوید و به مردم کمک کنید.

ویژگی های بازیIdle Taxi Tycoon

  • از سود خود برای مدیریت تاکسی خود استفاده کنید ایستگاه. بهترین رانندگان را استخدام کنید و آنها را به مسیرها اختصاص دهید!

  • هر راننده سبک رانندگی و مهارت های منحصر به فرد خود را دارد!

  • ایستگاه تاکسی خود را مدیریت و بهینه کنید! هیچ بازی Idle Tycoon دیگری گزینه های زیادی در اختیار شما قرار نمی دهد!

  • آیا قبلاً میلیونر شده اید؟ سپس شروع به ضربه زدن کنید، زیرا در این بازی ماشین تاکسی می توانید ایستگاه های تاکسی خود را ارتقا دهید تا آنها را بزرگتر کنید! سطح را بالا ببرید و ضربه بزنید، گاراژ و اتاق تماس ایستگاه تاکسی خود را گسترش دهید تا رانندگان شما بتوانند حمل و نقل بیشتری را برای افراد بیشتری فراهم کنند!

  • از چالش های تاکسی جدید در این بازی غول پیکر هیجان انگیز لذت ببرید! فقط یک تماس می تواند ماجراجویی را شروع کند و شما می توانید قهرمان این بازی بیکار باشید!

تصاویری از محیط بازی Idle Taxi Tycoon

بازی Idle Taxi Tycoon

بازی Idle Taxi Tycoon

بازی Idle Taxi Tycoon

بازی Idle Taxi Tycoon

بازی Idle Taxi Tycoon

بازی Idle Taxi Tycoon

تریلر بازی Idle Taxi Tycoon

دانلود باکس بازی Idle Taxi Tycoo

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپل استور

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری