دانلود بازی Idle Bank - Money Games برای اندروید و IOS

انتشار 22 اردیبهشت 1402
مطالعه 2 دقیقه

طوطیا: یک بازی ساده اما سرگرم کننده و خوش ساخت در سبک بازی های تفننی و مدیریتی از دسته شبیه سازی است.‏‏ کارهای بانکی متعددی در بانک شما برای مشتریان انجام می شود که از میان آن ها می توان به چاپ پول و اهدای وام به مشتریان اشاره کرد. با شروع بازی کسب و کار شما به عنوان یک بانکدار ساده و در مراحل اولیه است. برای آشنایی با این بازی همراه ما باشید.

دانلود بازی Idle Bank - Money Games برای اندروید و IOS

معرفی بازی Idle Bank - Money Games

نوآوری و خلاقیت خیلی جدیدی در روند گیم پلی دیده نمی شود که البته با توجه به محدودیت ها و ماهیت کلی این سبک این مسئله قابل چشم پوشی است. بازی بانکدار از نظر گرافیکی هم بسیار ساده است. نمای بازی از بالا و مثل بازی های مدیریتی و استراتژیکی است تا شما اشراف زیادی به همه بخش ها داشته باشید. اگر از دوست داران بازی های سبک Idle و Clicker هستید بازی Idle Bank را از دست ندهید.ماهیت کلی بازی دقیقاً با ایده برداری از بازی های مشابه در همین سبک ساخته شده است و سبک استاندارد به کار رفته در آن باعث می شود تا اگر قبلاً با چنین بازی هایی برخورد داشتید، به راحتی بتوانید با این بازی هم ارتباط برقرار کنید.

بازی Idle Bank

داستان بازی Idle Bank - Money Games

Idle Bank یک شبیه ساز ساده اما خیلی جالب است که به شکل خلاقانه ای ساخته شده و می تواند حسابی جذاب و سرگرم کننده باشد. در این بازی شما در نقش یک بانکدار هستید که یک بانکس جدید تأسیس کرده است. کارهای بانکی متعددی در بانک شما برای مشتریان انجام می شود که از میان آن ها می توان به چاپ پول و اهدای وام به مشتریان اشاره کرد. با شروع بازی کسب و کار شما به عنوان یک بانکدار ساده و در مراحل اولیه است. با بیشتر شدن مشتریان و افزایش حساب های بانکی آن ها، شما سرمایه کافی برای توسعه این تجارت را به دست می آورید. شما می توانید با سرمایه های به دست آمده بخش های مختلف بانک را توسعه دهید و راه ها و کانال های درآمدزایی خود را افزایش دهید. از نظر روند گیم پلی همانطور که گفته شد بازی Idle Bank مثل بازی های معروف در همین سبک طراحی شده بنابراین نمی توان ایراد خاصی به آن گرفت.

ویژگی های بازی Idle Bank - Money Games

  • ساخت امپراتوری خود

  • قرض دادن وام به مشتریان

  • استخدام یا اخراج کارکنان

  • رسیدگی به مشتریان VIP

  • رقابت با سایر بانک ها دیگر

  • موسیقی پس زمینه جذاب

  • گیم پلی مهیج و اعتیاد آور

  • گرافیک جذاب و خیره کننده

تصاویری از محیط بازی Idle Bank - Money Games

بازی Idle Bank - Money Games

بازی Idle Bank - Money Games

بازی Idle Bank - Money Games

بازی Idle Bank - Money Games

بازی Idle Bank - Money Games

بازی Idle Bank - Money Games

تریلر بازی Idle Bank - Money Games

دانلود باکس بازی Idle Bank - Money Games

دانلود از گوگل پلی

دانلود از اپل استور

لطفا امتیاز خود را ثبت کنید
1 5
  ارسال به دوستان:

نظرات و دیدگاه های کاربران
سوال یا دیدگاه شما
اختیاری
اختیاری (نمایش داده نخواهد شد)
ضروری